درباره ما

قلم سه بعدی ماریول

نماینده رسمی برند Myriwell در ایران مفتخر به معرفی قلم سه بعدی مای‏‏ریول و ارایه خدمات پس از فروش، گارانتی یک ساله، ارسال رایگان دستگاه به سراسر کشور و ارایه مدل ها و الگوهای جدید جهت استفاده کاربران می باشد. علی رغم اینکه تکنولوژی پرینترهای سه بعدی به تبع آن، قلم سه بعدی، فن آوری جدید و گرانقیمتی محسوب می شود، ما تلاش کرده ایم این محصول منحصر به فرد و نو در عرصه هنر و تکنولوژی را با خدماتی شایان و قیمتی قابل پرداخت برای اقشار مختلف در اختیار کاربران ایرانی قرار گیرد.

قلم سه بعدی مای‏ریول

سبک ترین قلم سه بعدی در بازارهای بین المللی

قلم سه بعدی مای‏‏ریول همگام با تکنولوژی پیشرفته و رو به رشد پرینترهای سه بعدی و با طراحی زیبا و ارگونومیک خود به شما این امکان را می دهد تا قله فن آوری و خلاقیت را با دستان خود لمس کنید و تصورات خود را از روی سطح در هوا امتداد دهید.

این قلم با همان ایده و کارکرد پرینترهای سه بعدی با تغذیه از رشته های پلاستیک (فیلامنت) در رنگ های متنوع، از بالای دستگاه، که توسط اکسترودر موجود ذوب و به سرعت سرد می شود، عمل می کند و مدل سه بعدی شما در مقابل چشمانتان شکل خود را می یابد.

با مای ریول می توانید هر چیز قابل تصوری را بدون نیاز به هیچ نرم افزاری با دستان خود بسازید که دایره گسترده ای از آثار هنری خلاق و نو، سازه ها، ماکت ها، پروتوتیپ ها، قطعات دکوراتیو و تزیینی و ابزارهای کاربردی و حتی صنعتی و بسیاری دیگر را شامل می شود و در واقع تمام محدودیت ها را از پیش دستان خلاق شما برمی دارد.

برای ایجاد سازه های پیشرفته تر می توانید با کشیدن اجزا کوچکتر در سطح و ترکیب آنها باهم، قطعات و سازه هایی که قبلا غیرقابل باور بودند را ایجاد کرد، در این راه شما را به بازدید از الگوهای موجود در سایت دعوت می کنیم که با استفاده از آنها افراد مبتدی هم می توانند از ابتدا آثاری چون برج ایفل و بسیاری دیگر را خلق نمایند.

برای آشنایی بیشتر با این تجربه منحصر به فرد، بررسی گالری وبسایت را پیشنهاد می کنیم تا ببیند افراد مختلف در سراسر دنیا چگونه با ساخت آثاری متنوع و خلاق از لذت استفاده از قلم های سه بعدی بهره برده اند.