سوالات متداول

در خصوص نحوه استفاده از قلم

آیا میتوان فیلامنت را هنگام استفاده نکردن از دستگاه داخل قلم سه بعدی باقی گذاشت؟

انجام این کار به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. نگه داشتن پلاستیک گرم در داخل قلم علاوه بر احتمال گیر کردن فیلامنت داخل قلم، موجب تخریب پلاستیک بدنه شده و در طول زمان میتواند به دستگاه آسیب بزند. همچنین فیلامنت گیر کرده در داخل دستگاه باعث میشود موتور دستگاه نیز آسیب ببیند.

استحکام پلاستیک خروجی قلم سه بعدی چگونه می باشد؟

انعطاف پذیری و شکنندگی اثر درست شده به خود شما به عنوان خالق اثر بستگی دارد. شما میتوانید قطعات با ضخامت بیشتری با حرکت رفت و برگشتی بر روی یک قسمت ایجاد کنید، و یا با حرکت با سرعت کمتر قطعاتی ضخیم تر و با انعطاف پذیری کمتر ایجاد کنید. قطعاتی مستحکم که توانایی نگهداری سازه های دیگر را داراست.

در مقابل می توان با حرکت سریعتر قلم و کاهش سرعت اکسترودر، قطعاتی با ضخامت کمتر ایجاد کنید. مزیت این کار ایجاد قطعات منعطف میباشد. پس به طور خلاصه، شما به عنوان خالق اثر میتوانید از تکنیک و مهارت ( که به مرور زمان حاصل می شود) برای تولید انچه میخواهید از قلم سه بعدی استفاده کنید.

آیا پلاستیکی که از قلم سه بعدی خارج می شود داغ است؟

پلاستیک خروجی گرم بوده اما قابل لمس کردن است.

شایان ذکر است که استفاده از این قلم برای کودکان زیر 8 سال توصیه نمی‌شود.

آیا امکان استفاده از مواد اولیه دیگری نیز به عنوان فیلامنت وجود دارد؟

خیر. مواد اولیه باید فیلامت از جنس ABS یا PLA با ضخامت 1.75 mm باشد. استفاده از مواد دیگر موجب آسیب به دستگاه و باطل شدن گارانتی دستگاه می‌شود. توصیه می‌شود برای تهیه فیلامنت از این وبسایت یا نمایندگی‌های مجاز اقدام فرمایید.

شرایط گارانتی چیست؟

شرکت ناردین ایده پویا نماینده رسمی شرکت مایریول، اقدام به ارائه گارانتی یک ساله برای قلم سه بعدی مایریول کرده است. در صورت وجود نقص در قلم سه بعدی مایریول در کارکرد عادی،طبق شرایط گارانتی،تعمیر یا تعویض می‌گردند جهت استفاده از گارانتی همراه داشتن جعبه دستگاه و فاکتور خرید الزامی است. خرابي ناشي از ضربه، آبدیدگی، استفاده از ولتاژ نامناسب، باز کردن دستگاه، و همچنين خرابي ناشي از استفاده از فیلامنت غیر استاندارد مشمول خدمات گارانتی نمی‌شود.

مسائل خرید

چگونه می توانم درخواست بازپرداخت بدهم؟

شرایط بازگرداندن قلم سه بعدی:

برای قلم سه بعدی مایریول تا یک هفته بعد از خرید امکان بازگشت کالا وجود دارد. عزیزانی که طی یک هفته به هر عنوان درخواست بازگشت قلم را دارند می‌توانند از طریق تماس با شماره موبایل پشتیبانی، ارسال پیام کوتاه، یا پیام در واتساپ یا تلگرام درخواست خودشان را اعلام کنند.

شایان ذکر است بازگشت کالا فقط در صورت صحت و سلامت کالا امکانپذیر است.

 

شرایط بازگرداندن فیلامنت:

برای بسته های فیلامنت از هر نوع تا یک هفته بعد از خرید امکان بازگشت کالا وجود دارد. عزیزانی که طی یک هفته به هر عنوان درخواست بازگشت قلم را دارند می‌توانند از طریق تماس با شماره موبایل پشتیبانی، ارسال پیام کوتاه، یا پیام در واتساپ یا تلگرام درخواست خودشان را اعلام کنند.

شایان ذکر است بازگشت کالا فقط در باز نشدن بسته بندی امکانپذیر است.

چگونه می توانم کد تخفیف را استفاده کنم؟

کدهای تخفیف را میتوانید در بخش سبد خرید قبل از انجام واریز اعمال کنید.

آیا شما کد تخفیف هدیه را ارائه می دهید؟

کدهای تخفیف در جشنواره‌های فروش مایریول به آدرس ایمیل مشتریان عزیز ارسال می‌شود.

چه روشهای پرداختی وجود دارد؟

در حال حاظر تنها روش پرداختی، پرداخت از طریق درگاه بانکی است.

آیا برای کاربران ثبت نام شده مزایایی وجود دارد؟

کدهای تخفیف جشنواره برای مشتریان قبلی ارسال میشود. این کدها قابل اعمال به محصولات تخفیف خورده روی سایت نیز هست.

مدت زمان لازم برای تحویل محصولات چقدر است؟

برای شهر تهران تا یک روز کاری و برای شهرستان‌ها ارسال از طریق تیپاکس انجام می‌شود. معمولا مدت زمان لازم برای تحویل در شهرستان‌ها سه تا چهار روز کاری است.